26 10/21 26/10/2021

bezoek aan Hoofdkantoor Cannondale

Dinsdag 26-10 bezochten we met het team het hoofdkantoor van Cannondale in Woudenberg.

Na ontvangst was er een presentatie door Nick Lubbers van Cannondale, hij vertelde over de historie, over de huidige fietsen maar ook over de toekomst.

Ook de mannen van Vittoria Benelux waren deze dag aanwezig en ook zij kregen de ruimte voor een mooie presentatie. Na de introductie van Remko Postma nam Ferdinand van Essen het over en kregen de renners uitleg over de verschillende soorten banden.

Gelukkig was er deze dag ook ruimte om de benen los te fietsen, een mooi rondje door de bossen van Woudenberg zorgde voor de nodige frisse lucht.

Door Tim van de Zanden werden de renners bijgepraat over technisch onderhoud van onze MTB's. Ook had hij wat tips en tricks om de voor en achtervork te tweaken.

Uit handen van Martin Smits kregen Vittoria en Cannondale een copy van het EK shirt gewonnen door Jelte Jochems eerder dit jaar in Pila.

vlnr; Remko Postma, Ferdinand van Essen van Vittoria Benelux

Nick Lubbers namens Cannondale

© 2023 HOBIJ Vittoria Development Team

Website door Manieu.nl